Cefalgin

Cefalgin

Skład:

1 tabletka: paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg, kofeina 50 mg, substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, sodu laurylosiarczan, alkohol poliwinylowy, żelatyna, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.

Działanie:

Lek jest skuteczny w bólach związanych ze skurczem mięśni gładkich.

Wskazania:

Bóle głowy, zębów, menstruacyjne, nerwobóle, a także bóle związane z przeziębieniem i grypą.

Dawkowanie:

Dorośli 1-2 tabletki jednorazowo, zaś dzieci i młodzież powyżej 12 roku życia: 1 tabletka jednorazowo. W razie potrzeby dawkę leku można powtarzać do 3 razy na dobę.